حریم خصوصی سیاست

اعلان حق نشر

سیاست حفظ حریم خصوصی و بیانیه حفاظت از اطلاعات

شرکت ما قویاً نسبت به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما متعهد بوده ودر همین راستا، با اقدامات حفاظتی خود اطلاعات شخصی که از سوی شما در اختیار ما قرار گرفته را حفظ می نماییم. همچنین اقدامات بیشتری را بکار می گیریم تا با بیانیه مرتبط با آنچه می توانیم با اطلاعات شخصی که از شما بدست می آوریم انجام دهیم در مطابقت باشد.

شرکت ما در مطابقت با کلیه تعهداتی که بموجب قوانین اجرایی ایجاد می گردد عمل کرده و به این مطابقت با تعهدات ادامه خواهد داد. ما رضایت شما را در پردازش اطلاعاتتان جلب خواهیم نمود.

با این سیاست حفظ حریم خصوصی هیچگونه حقوق قراردادی یا حقوق و تعهدات قانونی دیگری برای شما یا ما ایجاد نمی شود و به این هدف تدوین نشده است.

شما می توانید با ارائه گاه به گاه اطلاعات خود که ممکن است مورد درخواست یا استفاده ما به هدف ارائه هرگونه خدمات درخواستی شما باشد، به ما کمک کنید. اطلاعات ثبتی که شما در اختیار ما قرار می دهید ممکن است جهت استفاده از خدمات یا وب سایت مورد نیاز باشد.

. ما این اطلاعات و داده ها را ذخیره کرده و از آنها جهت ارتباط با شما، ارائه جزئیات بیشتر خدمات به شما و یا استفاده عادی، ارائه خدمات و بهبود وب سایت استفاده می کنیم مگر آنکه شما از ما بخواهید که از آنها استفاده نکنیم.

اطلاعات ثبتی که شما در اختیار ما قرار می دهید ممکن است جهت استفاده از خدمات یا وب سایت مورد نیاز باشد. ما این اطلاعات و داده ها را ذخیره کرده و از آنها جهت ارتباط با شما، ارائه جزئیات بیشتر خدمات به شما و یا استفاده عادی، ارائه خدمات و بهبود وب سایت استفاده می کنیم مگر آنکه شما از ما بخواهید که از آنها استفاده نکنیم.

این اطلاعات ممکن است در اختیار اشخاص ثالث قرار گیرد تا شما بتوانید به بخش های دارای محدودیت وب سایت دسترسی داشته باشید و امکان دریافت اطلاعاتی که درخواست ارسال آنها را با پست نموده اید و دریافت خدمات بخصوص برای شما فراهم گردد.

با استفاده از کوکی ها ما می توانیم اطلاعات شما را ذخیره و ردیابی کنیم. این امر به ما در سنجش میزان اثربخشی تبلیغات بنری و ارائه تحلیل دقیق تر از فعالیت وب سایتی کمک می نماید. یک کوکی اطلاعات مختصری است که از یک سرور به شما ارسال می گردد و در کامپیوتر شما ذخیره می گردد.

ما کلیه اقدامات لازم و مناسب را جهت حفظ اطلاعات و داده های شخصی شما بکار گرفته و برای تداوم این اقدامات تلاش می کنیم. اما نمی توانیم امنیت هرگونه اطلاعات و داده شخصی که توسط شما بصورت آنلاین افشا می گردد را با توجه به ماهیت اینترنت تضمین کنیم. استفاده از فن آوری رمزگذاری (encryption) که گاه به گاه انجام می گردد به حفظ هرگونه اطلاعات و داده ای که شما ارائه می دهید کمک می نماید. در هرصورت، شما نیز با پیامدهای ذاتی امنیتی افشای اطلاعات در اینترنت موافقید و می پذیرید که ما را مسئول هرگونه نقض امنیت ندانید مگر آنکه این نقض امنیت ناشی از مسامحه یا بی توجهی عمدی به تعهدات پیش فرض ما به موجب قوانین مربوطه باشد.

در هر زمان، چنانچه نگرانید که اطلاعات شما نزد ما اطلاعات ناصحیح می باشد، لطفا حتما با ما تماس بگیرید تا جهت اصلاح این اطلاعات اقدام کنیم. شرکت ما حق تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی و بیانیه حفاظت از اطلاعات را در هر زمان با قراردادن نسخه های جدید بر روی وب سایت برای خود محفوظ می دارد.

شرایط و ضوابط

شرایط فروش ZOODMALL

 1. کالا(ها)

  1. term_list_2_2

سیاست استرداد کالا و بازپرداخت

سیاست استرداد کالا

زودمال تلاش می کند تا بهترین تجربه ممکن در خرید را برای مشتریان فراهم آورد.

درصورت دریافت کالا ی ناقص، آسیب دیده یا غیرمنتطبق با شرح کالا، می توانید کالای مذکور را ظرف مدت ۱۴ روز از تاریخ تحویل مرجوع نمایید. اما استرداد کالا بدلیل انصراف از خرید تنها باید ظرف ۸ ساعت نخست از زمان ارسال سفارش انجام پذیرد.

 • درصورت تحویل کالا(ها)ی آسیب دیده، می توانید با تیم پشتیبانی ما ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ تحویل تماس حاصل فرمایید.
 • کالای دریافتی باید در وضعیت نو و در بسته بندی اولیه همراه با کلیه لوازم جانبی (شامل دستورالعمل ها، کارت های ضمانت، گواهی تأیید صحت کالا) و هدایای رایگان همراه با کالا مرجوع گردد.
 • محصول نباید استفاده یا نصب شده یا اطلاعاتی در آن وارد شده باشد.
 • درمورد اقلامی که در قالب بسته بندی اجزاء دریافت شده اند، جهت انجام مراحل استرداد، باید ابتدا اجزاء در محل تعبیه شده منظم شده و سپس بازگردانده شود.
 • قبل از استرداد، اطمینان حاصل فرمایید که هیچ بخشی از محصول (مانند شیرخشک) باز نشده، در غیر اینصورت استرداد محصول غیرقابل قبول می باشد.

لطفا دقت بفرمایید که به دلایل بهداشتی (لباس زیر و مشابه آن) و منطقی، برخی اقلام غیر قابل استرداد می باشند.

در صورت رعایت کلیه شرایط فوق در استرداد کالا و تمایل به ادامه مراحل استرداد،‌ می توانید با لمس دکمه پشتیبانی تماس (contact support) در کنار کالا از صفحه سفارش خود، مراحل استرداد را آغاز نمایید.

و یا می توانید مستقیما با ما تماس تلفنی برقرار نمایید: در صورتی که استرداد کالا پس از ارزیابی (طی مدت ۵ روز کاری از تاریخ ورود اقلام به انبار زودمال) معتبر شناخته شده و تأیید گردد، ما شما را مطلع نموده و ظرف مدت ۱۴ روز مبلغ کالا را به شما بازپرداخت می نماییم. در صورت عدم تأیید استرداد، کالا به شما بازپس فرستاده خواهد شد.

استرداد/بازپرداخت یا انصراف از سفارش شامل کالاهای فاسد شدنی نمی باشد. جهت حصول اطمینان از رضایت از محصولی که دریافت نموده اید، لطفا محتویات کالا را به محض رسیدن سفارش خود بررسی نمایید.

سیاست استرداد کالا

انجام مراحل بازپرداخت درصورت استرداد یا انصراف امکان پذیر می باشد. شما می توانید درخواست بازپرداخت را حداکثر ظرف مدت ۱۴ روز پس از تحویل سفارش خود ارائه دهید. شما می توانید درخواست خود را با لمس دکمه پشتیبانی تماس در کنار کالا از صفحه سفارش خود انجام دهید.

در مورد اقلام مرجوعی، مراحل بازپرداخت همزمان با ورود محصول مرجوعی به انبار زودمال و تأیید صحت آن انجام می گیرد.

درصورت استفاده از کدهای اعتباری، تخفیفی یا تبلیغی، این مبالغ به شما بازگردانده نخواهند شد مگرآنکه درخواست انصرف از سوی زودمال یا فروشنده باشد.

شما تنها بابت مبالغ پرداختی مشمول بازپرداخت می شوید.

 • درصورت ارائه کالای تعویضی یا بازپرداخت به خریدار توسط زودمال، کالای غیر منطبق با سفارش خریدار یا قطعات مربوط به ان بخشی از اموال زودمال خواهد شد.
 • هزینه ارسال کالاهای استردادی در موارد ذیل بازپرداخت می شود:
 • لغو سفارش توسط فروشنده
 • مرجوعی به دنبال آسیب دیدگی/نقص کالا
 • مرجوعی به دلیل کالا یا قطعات مفقودی
 • مرجوعی به دلیل اقلام دریافتی اشتباه یا نامربوط

بازپرداخت

باز پرداخت، در صورت امکان، از طریق کانالی (کارت اعتباری/بانکداری شبکه ای یا درگاه پرداخت) خواهد بود که پرداخت محصول نیز انجام شده است. تنها به تشخیص و صلاحدید زودمال نحوه بازپرداخت تعیین می گردد.

زودمال زمان ورود مبالغ بازپرداخت به حساب شما را تضمین نمی نماید. لطفا درصورت عدم دریافت مبلغ ظرف ۱۴ روز با بانک یا ارائه دهنده درگاه پرداخت خود تماس بگیرید.

زودمال حق اصلاح مکانیزم پردازش و انجام بازپرداخت ها در هر زمان و بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می دارد.